Metody przedłużania rzęs

Chcesz rozpocząć przygodę z przedłużaniem rzęs? Masz pasję do kosmetyki? Chcesz poprawić swoje umiejętności? Przeczytaj jakie szkolenie jest dla Ciebie najlepsze!

Chcąc tworzyć zaawansowane stylizacje – tzw. objętościowe (np.: metodą 4D:8D czy Kim Camelia), konieczne jest, abyś posiadła podstawowe umiejętności i techniki stylizacji rzęs. Na początek, polecamy więc szkolenie z metody 1:1 oraz 2D:3D.

Po zdobyciu kilkumiesięcznej praktyki, z przyjemnością zaprosimy Cię na szkolenia ze stylizacji rzęs z wykorzystaniem metod objętościowych – jest to kolejny, bardziej zaawansowany krok w karierze stylistki. 

Szkolenia Secret Lashes to gwarancja jakości i przede wszystkim dokładności. Ucząc się przedłużania rzęs z nami masz pewność, że szybko opanujesz nowe umiejętności, a Twoje klientki będą zadowolone z wykonanych zabiegów.

Wszystkim, którzy zdecydują się na szkolenie z doczepiania i zagęszczania rzęs metodą Secret Lashes, oferujemy różne sposoby aplikacji rzęs:

Metoda 1:1 – doklejenie „włosek po włosku” jednej sztucznej rzęsy do jednej naturalnej. Metoda dla początkujących.
Metoda 2D:3D – doklejenie dwóch rzęs z norki, do jednej naturalnej rzęsy. Metoda dla średniozaawansowanych. Wstęp do metod objętościowych.
Blink & Express – doklejenie pojedynczych rzęs poliestrowo-jedwabnych. Pozwala bardzo szybko uzyskać efekt Hollywood, idealny na wyjścia okolicznościowe i wyjątkowe wydarzenia. Przy tej metodzie warto także skorzystać z rzęsek kępek, które przyspieszą zabieg. Metoda idealna dla stylistek i wizażystek z praktyką.
Volume Russian Style – to metoda przedłużania i zagęszczania rzęs inspirowana rosyjskimi technikami objętościowymi, która polega na doklejeniu wachlarzyka cienkich rzęs. Rewolucyjna metoda objętościowa dla osób z doświadczeniem w stylizacji rzęs, które mogą zaprezentować wykonane przez siebie stylizacje. 
Rekonstrukcja i odbudowa brwi – szkolenie z jednej lub dwóch metod w pakiecie: metoda włoskowa oraz metoda farbki strukturalnej 3D.
Rzęsy dolne – W kosmetyce oka skupiamy się na górnych rzęsach, często zapominając o tym, że przy mocnym zagęszczeniu również dolna powieka wymaga uwagi. Podkreślając ją dodajemy oku wyrazistości i głębi. Tym samym unikamy kruszenia się tuszu, czarnych plam pod oczami i spływania mascary. Przedłużanie dolnych rzęs to idealny sposób by przy ważniejszych okazjach podkreślić swoje spojrzenie.
Szkolenie Kim Camellia – przedłużanie rzęs innowacyjną metodą objętościową. To metoda polegająca na wklejaniu rzęs posiadających 3 różne długości na jednym pasku. Metoda dla osób zaawansowanaych.

***

Metody te różnią się pod względem użytego materiału oraz efektu, jaki dają. Różnorodność rodzajów aplikacji doczepianych rzęs sprawia, że każda kursantka wybierze odpowiednią dla niej metodę aplikacji i opanuje ją w doskonałym stopniu.

Szkolenia przedłużanie rzęs

Profesjonalne kursy przedłużania i zagęszczania rzęs organizowane są w Autoryzowanych Centrach Secret Lashes i przeprowadzane są według najnowszych i najbardziej efektywnych metod nauczania.

Centrala Instytucji Szkoleniowej Secret Lashes znajduje się w Gdyni. Tutaj przeprowadzane są wszystkie najważniejsze szkolenia i kursy, to tutaj szkolimy instruktorów.

 

Naszym kursantom oferujemy zarówno szkolenia przedłużania i zagęszczania rzęs trwające kilka godzin jak i kursy Expert trwające kilka dni. Kursanci mają do dyspozycji w pełni wyposażone stanowiska pracy oraz wysokiej klasy urządzenia, akcesoria, produkty i kosmetyki niezbędne do nauki przedłużania i zagęszczania rzęs.

Termin szkolenia zawsze dobierany jest indywidualnie, z uwzględnieniem potrzeb uczestników. Kurs obejmuje cześć teoretyczną, praktyczne warsztaty przedłużania rzęs oraz blok poświęcony zagadnieniom BHP i higienie przedłużania i zagęszczania rzęs. Szkolenia i kursy odbywają się w grupach maksymalnie czteroosobowych.

Co dają szkolenia Secret Lashes?

Szkolenie przedłużania rzęs Secret Lashes to gwarancja jakości, najwyższy standard kursów. Każdy kurs prowadzony jest przez profesjonalną i wykwalifikowaną kadrę.

Zapraszamy do skorzystania z naszych szkoleń, które pozwolą zdobyć specjalistyczną wiedzę i nabyć umiejętności z zakresu przedłużania i zagęszczania rzęs najnowszymi technikami wypracowanymi przez profesjonalistów.

Dodatkowo każdy uczestnik naszego szkolenia otrzyma rabat 10% na zakup produktów do przedłużania i zagęszczania rzęs, do wykorzystania podczas pierwszych zakupów w naszym sklepie.

Gdzie zapisać się na kurs przedłużania rzęs?

Nasza firma wciąż się rozwija, a nasze kursy i szkolenia dostępne są już na terenie całej Polski. Dla Państwa wygody, obok zamieszczamy mapkę z informacją na temat miejsc, w których można odbyć kurs przedłużania rzęs.Secret Lashes prowadzi szkolenia na terenie całej Polski.

Po wybraniu województwa można zapoznać się ze szczegółami dotyczącymi miast i lokalizacji salonów, w których można zapisać się i odbyć kurs przedłużania i zagęszczania rzęs metodami Secret Lashes.

Odbierz rabat 10%

Zapisz się na nasz newsletter i uzyskaj rabat -10% do wykorzystania w sklepie online Secret Lashes

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych