Niestety nie każda z kobiet została obdarowana przez naturę rzęsami rodem z reklamy. Jednakże nic straconego. W obecnych czasach, nawet naturę można poprawić. Wychodząc naprzeciw marzeniom wielu kobiet, oferujemy profesjonalne przedłużanie rzęs metodę SECRET LASHES. Wychodzimy z założenia, że potrzeby naszych Klientek mają kluczowe znaczenie. Dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby jak najlepiej spełniać ich oczekiwania.

Przedłużanie rzęs, jakie mamy przyjemność Wam zaoferować to przełomowe rozwiązanie w kosmetyce upiększającej. Przedłużanie rzęs pozwoli Wam drogie Panie cieszyć się długimi rzęsami bez konieczności używania tuszu. Nasze sztuczne rzęsy sprawią, że Wasze oczy nabiorą wyrazistości. Sztuczne rzęsy, jakie my oferujemy to gwarancja zachwycającego i naturalnego efektu. Paniom lubiącym wyróżniać się z tłumu, oferujemy kolorowe sztuczne rzęsy.

Jesteśmy przekonani, że będziecie zachwycone. Ponadto mamy przyjemność zaprosić na Szkolenia Przedłużanie Rzęs, które odbywają się w szkole stylizacji rzęs Secret Lashes. Organizowane przez nas profesjonalne szkolenia przedłużanie rzęs przeprowadzane są według najnowszych metod nauczania i kończą się zdobyciem Międzynarodowego Certyfikatu, dokumentującego nadanie tytułu stylisty rzęs Secret Lashes. Kurs przedłużania rzęs tylko w Secret Lashes – Serdecznie zapraszamy!

Pokazy mody, imprezy i sesje

Targi

Targi Beauty Forum 2018 – marzec

Targi
Beauty Forum 2017 - marzec 63

Beauty Forum 2017 – marzec

Targi
Międzynarodowy Kongres i Targi Kosmetologiczne LNE 3

Międzynarodowy Kongres i Targi Kosmetologiczne LNE

Targi
Targi Beauty Fairs 2016 25

Targi Beauty Fairs 2016

Targi

Targi Poznań 2014

Targi
Targi Sosnowiec 2011 27

Targi Sosnowiec 2011

Targi
Beaty Forum 2012 - wrzesień 17

Beaty Forum 2012 – wrzesień

Targi
Targi Salon Jesień 2012 14

Targi Salon Jesień 2012

Targi

Szkolenia i warsztaty

Odbierz rabat 10%

Zapisz się na nasz newsletter i uzyskaj rabat -10% do wykorzystania w sklepie online Secret Lashes

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych