Główna instruktorka marki Secret Lashes

Główna instruktorka marki Secret Lashes, stojąca na najwyższym szczeblu w hierarchii stylistów oraz instruktorów. Nasza specjalistka posiada obszerną wiedzę, doświadczenie i osiągnięcia w dziedzinie stylizacji rzęs. Jest zawsze na bieżąco w świecie nowinek branżowych.
Wybierz swoje województwo:

DOMINIKA GORCZYŃSKA (GDYNIA)

Moje wykształcenie od zawsze wiązało się z branżą kosmetyczną. Skończyłam szkołę w tym kierunku, a po niej zdecydowałam się zostać stylistką rzęs. Swoją przygodę zaczęłam na szkoleniu EXPERT w Secret Lashes, które otworzyło mi drzwi na nowe możliwości i rozwój. W tej firmie pozostałam aż do dnia dzisiejszego, pracując w najlepszym Instytucie Urody w Trójmieście i szkoląc przyszłe stylistki rzęs.
W wolnym czasie maluję, dzięki czemu wciąż ćwiczę precyzję i dokładność. Uwielbiam w tej pracy to, że każda Klientka potrzebuje czegoś innego. Swojej, unikatowej oprawy oka. W pracy, priorytetem jest dla mnie czystość, kontakt z Klientem i dokładność. Moje prace muszą być perfekcyjne, a każda kępka idealnie równa.
Lubię podążać za trendami, wciąż szukam niebanalnych rozwiązań, swoich własnych sposobów na stworzenie niepowtarzalnej aplikacji, której nie będzie miał nikt inny.
Zawsze staram się rozwijać kreatywność u moich Kursantek, aby mogły szukać nowych możliwości i podążały swoją drogą.

Menu

Odbierz rabat 10%

Zapisz się na nasz newsletter i uzyskaj rabat -10% do wykorzystania w sklepie online Secret Lashes

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych