Niebotycznie długie, podkręcone i gęste rzęsy to marzenie wielu kobiet. Tym, co wyróżnia markę jest bardzo wysoka jakość stosowanych produktów – Secret Lashes to najlepsze rzęsy dostępne na rynku. W naszym sklepie internetowym posiadamy szeroką ofertę luksusowych materiałów niezbędnych przy przedłużaniu i pielęgnacji rzęsKompleksowość świadczonych przez nas usług sprawia, że przedłużanie rzęs produktami Secret Lashes nie ma sobie równych i cieszy się uznaniem klientek na całym świecie.

Zabieg stylizacji rzęs, polega na doklejeniu do rzęsy naturalnej rzęs syntetycznych lub z naturalnego włosia norki o odpowiednio dobranym skręcie, długości oraz grubości. Sztuczne rzęsy dobierane są indywidualnie, tak by każda klientka mogła cieszyć się oczekiwanym efektem. Warto wiedzieć, że zabieg przedłużania rzęs jest całkowicie bezbolesny i bezpieczny dla oczu i rzęs. Doczepianie rzęs można wykonywać również u osób ze skłonnościami do alergii – w ofercie sklepu posiadamy dobre antyalergiczne kleje do rzęs w atrakcyjnych cenach.

Metody przedłużania rzęs

Klientkom, które zdecydują się na zabieg doczepiania i zagęszczania rzęs metodą Secret Lashes, oferujemy różne sposoby aplikacji rzęs:

  • Metoda 1:1 – doklejenie „włosek po włosku” jednej sztucznej rzęsy do jednej naturalnej.
  • Metoda 2:1 – doklejenie dwóch rzęs, do jednej naturalnej rzęsy.
  • Blink & Express – spektakularna stylizacja rzęs, którą można uzyskać już w 30 minut. Metoda polecamy głównie stylistkom oraz wizażystkom. Metoda idealnie nadaje się do wykorzystania podczas sesji zdjęciowych.
  • Volume Russian Style – to metoda przedłużania i zagęszczania rzęs inspirowana rosyjskimi technikami objętościowymi, która polega na doklejeniu wachlarzyków do naturalnych rzęs, tworząc gęsta aplikacje.
  • Rzęsy dolne –   to idealny sposób by przy ważniejszych okazjach podkreślić całą oprawę oka.
  • Szkolenie Kim Camellia – przedłużanie rzęs innowacyjną metodą objętościową. To metoda polegająca na wklejaniu rzęs posiadających 3 różne długości na jednym pasku.

Metody te różnią się pod względem użytego materiału oraz efektu, jaki dają. Różnorodność rodzajów aplikacji doczepi sprawia, że każda klientka znajdzie dobrą dla siebie metodę przedłużania i zagęszczania rzęs, która spełni jej oczekiwania.

Sklep Secret Lashes

Oferujemy bogaty asortyment produktów w sklepie internetowym, gdzie klientki znajdą rzęsy, jak i inne polecane produkty i akcesoria do ich przedłużania. W naszym sklepie online oferujemy zarówno akcesoria używane przy aplikacji rzęs (taśmy ochronnebazy do rzęspincety, aplikatory, primery odtłuszczające do rzęs, pierścionki do kleju, glue filmy) jak i akcesoria, które mogą okazać się przydatne w pielęgnacji przedłużonych rzęs (szczoteczkiutrwalaczeodżywki do rzęs). Natomiast stylistkom oferujemy gadżety, które przydadzą się w codziennej pracy (pudełka do rzęs, pojemniki na klej do rzęs, rzęsy na pasku, kuferki, lusterka i wiele innych produktów o najlepszej na rynku kosmetycznym opinii i w atrakcyjnych cenach).

Naszym klientkom gwarantujemy najwyższą jakość produktów, a zarazem konkurencyjne ceny.

Odbierz rabat 10%

Zapisz się na nasz newsletter i uzyskaj rabat -10% do wykorzystania w sklepie online Secret Lashes

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych