“Sekret Moich Rzęs”

Niestety nie każda z kobiet została obdarowana przez naturę rzęsami rodem z reklamy. Jednakże nic straconego. W obecnych czasach, nawet naturę można poprawić. Wychodząc naprzeciw marzeniom wielu kobiet, oferujemy profesjonalne przedłużanie rzęs metodę SECRET LASHES. Wychodzimy z założenia, że potrzeby naszych Klientek mają kluczowe znaczenie. Dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby jak najlepiej spełniać ich oczekiwania.

Przedłużanie rzęs, jakie mamy przyjemność Wam zaoferować to przełomowe rozwiązanie w kosmetyce upiększającej. Przedłużanie rzęs pozwoli Wam drogie Panie cieszyć się długimi rzęsami bez konieczności używania tuszu. Nasze sztuczne rzęsy sprawią, że Wasze oczy nabiorą wyrazistości. Sztuczne rzęsy, jakie my oferujemy to gwarancja zachwycającego i naturalnego efektu. Paniom lubiącym wyróżniać się z tłumu, oferujemy kolorowe sztuczne rzęsy.

Jesteśmy przekonani, że będziecie zachwycone. Ponadto mamy przyjemność zaprosić na Szkolenia Przedłużanie Rzęs, które odbywają się w szkole stylizacji rzęs Secret Lashes. Organizowane przez nas profesjonalne szkolenia przedłużanie rzęs przeprowadzane są według najnowszych metod nauczania i kończą się zdobyciem Międzynarodowego Certyfikatu, dokumentującego nadanie tytułu stylisty rzęs Secret Lashes. Kurs przedłużania rzęs tylko w Secret Lashes – Serdecznie zapraszamy!

Sesja Karolina Pisarek 2016 4
Sesja Karolina Pisarek 2016 1
Menu