Sztuczne rzęsy - sklep Secret Lashes

Przedłużanie i zagęszczanie rzęs

Niebotycznie długie, podkręcone i gęste rzęsy to marzenie wielu kobiet. Oferujemy luksusowy i w pełni profesjonalny zabieg przedłużania i zagęszczania rzęs wykonany rzęsami Secret Lashes, który sprawi, że będą one pięknie wydłużone. Tym, co wyróżnia tę metodę jest bardzo wysoka jakość stosowanych produktów – Secret Lashes to najlepsze rzęsy dostępne na rynku. W naszym sklepie internetowym posiadamy szeroką ofertę luksusowych materiałów niezbędnych przy przedłużaniu, doklejaniu, doczepianiu i pielęgnacji rzęs. Kompleksowość świadczonych przez nas usług sprawia, że przedłużanie rzęs produktami Secret Lashes nie ma sobie równych i cieszy się uznaniem klientek na całym świecie.

Zabieg stylizacji rzęs, czyli przedłużania i zagęszczania, polega na doklejeniu do rzęsy naturalnej rzęs syntetycznych lub z naturalnego włosia norki o odpowiednio dobranym skręcie, długości oraz grubości. Sztuczne rzęsy dobierane są indywidualnie, tak by każda klientka mogła cieszyć się oczekiwanym efektem. Warto wiedzieć, że zabieg przedłużania rzęs jest całkowicie bezbolesny i bezpieczny dla oczu i rzęs. Doczepianie rzęs można wykonywać również u osób ze skłonnościami do alergii – w ofercie sklepu posiadamy dobre nieuczulające i antyalergiczne kleje do rzęs w atrakcyjnych cenach.

Uzyskaj efekt Hollywood dzięki metodzie objętościowej Volume Russian Style 2D-8D

Rzęsy Secret Lashes to przełomowe rozwiązanie w kosmetyce upiększającej. Przedłużanie i zagęszczanie rzęs tą metodą, daje naturalny efekt przedłużonych rzęs, a co za tym idzie – piękny wygląd. Zabieg przedłużania rzęs sprawi, że Twoje oczy nabiorą wyrazistości, optycznie się powiększą a spojrzenie nabierze uwodzicielskiego blasku niczym u gwiazd Hollywood. Rzęsy są lekkie i zachowują się jak naturalne. W naszym sklepie posiadamy szeroką gamę rzęs o różnym kształcie, grubości i długości, które pozwolą stworzyć najbardziej naturalny, a zarazem uwodzicielski wygląd oka.

Doczepiane rzęsy Secret Lashes są wodoodporne – można się w nich kąpać i pływać. Pozostają w nienaruszonym stanie również pod wpływem ciepła. Nie trzeba ich malować – są dobrze wyprofilowane, przedłużone i zagęszczone. Efekt podkręcenia utrzymuje się permanentnie nawet, gdy rzęsy są wilgotne lub mokre. Rzęsy Secret Lashes to sposób by wyglądać jak gwiazda Hollywood, bez względu na porę dnia. Zabiegi przedłużania i zagęszczania rzęs, które oferujemy naszym klientkom gwarantują wygodę i komfort noszenia oraz subtelne i wyrafinowane podkreślenie głębi spojrzenia. Do metod objętościowych stosuje się ultra cieniutkie rzęski – najlepiej rozmiaru 0,03mm.

Odkryj najlepiej strzeżoną tajemnicę piękna – przedłużone i zagęszczone rzęsy niczym u gwiazd Hollywood.

Metody przedłużania rzęs

Klientkom, które zdecydują się na zabieg doczepiania i zagęszczania rzęs metodą Secret Lashes, oferujemy różne sposoby aplikacji rzęs:

  • metoda 1:1 – doklejenie „włosek po włosku” jednej sztucznej rzęsy do jednej naturalnej.
  • metoda 2:1 – doklejenie dwóch rzęs z norek, do jednej naturalnej rzęsy.
  • Blink & Express – doklejenie pojedynczych rzęs poliestrowo-jedwabnych. Pozwala bardzo szybko uzyskać efekt Hollywood, idealny na wyjścia okolicznościowe i wyjątkowe wydarzenia. Przy tej metodzie warto także skorzystać z rzęsek kępek, które przyspieszą zabieg.
  • Volume Russian Style – to metoda przedłużania i zagęszczania rzęs inspirowana rosyjskimi technikami objętościowymi, która polega na doklejeniu wachlarzyka cienkich rzęs.
  • Rzęsy dolne – W kosmetyce oka skupiamy się na górnych rzęsach, często zapominając o tym, że przy mocnym zagęszczeniu również dolna powieka wymaga uwagi. Podkreślając ją dodajemy oku wyrazistości i głębi. Tym samym unikamy kruszenia się tuszu, czarnych plam pod oczami i spływania mascary. Przedłużanie dolnych rzęs to idealny sposób by przy ważniejszych okazjach podkreślić swoje spojrzenie.
  • Szkolenie Kim Camellia – przedłużanie rzęs innowacyjną metodą objętościową. To metoda polegająca na wklejaniu rzęs posiadających 3 różne długości na jednym pasku.

Metody te różnią się pod względem użytego materiału oraz efektu, jaki dają. Różnorodność rodzajów aplikacji doczepianych rzęs sprawia, że każda klientka znajdzie dobrą dla siebie metodę przedłużania i zagęszczania rzęs, która spełni jej oczekiwania.

Sklep Secret Lashes

Opieramy się na przekonaniu, że oczekiwania naszych klientek mają kluczowe znaczenie i dlatego staramy się odpowiadać na ich potrzeby kompleksowo. Poza zabiegami przedłużania rzęs oferujemy bogaty asortyment w sklepie internetowym, gdzie klientki znajdą zarówno rzęsy, jak i dobre, polecane produkty i akcesoria do ich przedłużania w konkurencyjnych cenach. W naszym sklepie online oferujemy zarówno akcesoria używane przy aplikacji rzęs (taśmy ochronne, bazy do rzęs, pincety, aplikatory, primery odtłuszczające do rzęs, pierścionki do kleju, glue filmy) jak i akcesoria, które mogą okazać się przydatne w pielęgnacji przedłużonych rzęs (szczoteczki, utrwalacze, odżywki do rzęs). Natomiast stylistkom oferujemy gadżety, które przydadzą się w codziennej pracy (pudełka do rzęs, pojemniki na klej do rzęs, rzęsy na pasku, kuferki, lusterka i wiele innych produktów o najlepszej na rynku kosmetycznym opinii i w atrakcyjnych cenach).

Naszym klientkom gwarantujemy najwyższą jakość produktów, a zarazem konkurencyjne ceny.