Metoda objętościowa

Przedłużanie rzęs metodą objętościową to sposób by za pomocą innowacyjnych technik osiągnąć efekt gęstych i długich rzęs. We wszystkich metodach objętościowych efekt zagęszczenia uzyskiwany jest poprzez liczbę doklejanych rzęs. Przy zagęszczaniu rzęs tą metodą, stosuje się bardzo lekki materiał nieobciążający rzęs naturalnych, a jednocześnie pozwalający uzyskać dowolnie mocny efekt zagęszczenia. Dzięki przyczepieniu 2-3 cienkich rzęs jedwabnych lubrzęs z norki do jednej rzęsy naturalnej, można nadać spojrzeniu głębi i wyrazistości nie niszcząc naturalnych rzęs.

Do metod objętościowych zalicza się przedłużanie rzęs 2D, 3D, extreme, ultra light effect, million lashes effect, metodę piórkową oraz volume mix.

Rzęsy do metody objętościowej

Doczepiane w metodzie objętościowej rzęsy są dużo lżejsze i delikatniejsze niż te stosowane np. w metodzie przedłużania rzęs 1:1. Dzięki temu możliwe jest przedłużanie, ale przede wszystkim zagęszczenie rzęs u klientek, których naturalne rzęsy są cienkie, krótkie i raczej słabe. Metoda objętościowa gwarantuje piękny efekt gęstych i długich rzęs bez ich obciążania. Najczęściej stosuje się rzęsy o grubości 0,7 0,5 lub ultracienkie 0,03mm.

Szkolenie przedłużania rzęs metodą objętościową

W Secret Lashes chętnie dzielimy się swoim doświadczeniem i wiedzą organizując profesjonalne szkolenia przedłużania rzęs. W bogatej ofercie kursów, oferujemy między innymi szkolenie przedłużania rzęs metodą objętościową.

Podobnie jak w przypadku pozostałych szkoleń, kurs z metod objętościowych składa się z części teoretycznej, ćwiczeń praktycznych oraz bloku poświęconego zagadnieniom BHP. Termin szkolenia dobierany jest grupowo bądź indywidualnie, w zależności od potrzeb uczestników. Wszystkie szkolenia i kursy przedłużania i zagęszczania rzęs prowadzone są przez wykwalifikowanych instruktorów Secret Lashes, którzy czuwają nad kursantami w trakcie zajęć, dzieląc się swoją wiedzą i bogatym doświadczeniem. Po zakończeniu szkolenia kursanci otrzymują Międzynarodowy Certyfikat dający pełne uprawnienia do wykonywania zawodu i przedłużania rzęs metodami objętościowymi.

Profesjonalne szkolenia przedłużania rzęs organizowane są w Instytucji Szkoleniowej Secret Lashes.