Kursy Przedłużania Rzęs – Mazowieckie

Szukasz sprawdzonego instruktora w województwie mazowieckim? Chciałabyś rozszerzyć ofertę swojego salonu o nowe usługi? Interesuje Cię przedłużanie rzęs? Zgłoś się do naszych instruktorów, którzy szkolą zarówno z metody 1:1 jak i metod objętościowych Voume Russian Style 2D-8D.

Nasze instruktorki to stylistki z wieloletnim doświadczeniem, dla których przedłużanie rzęs to pasja. Jeśli szukasz porady jak efektownie przedłużać rzęsy, jakie stylizacje możesz tworzyć, jak sprawić by przedłużanie rzęs przyniosło jeszcze większe korzyści – skontaktuj się z naszymi stylistkami. Odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania!

Szkoleniowcy:

Manufaktura Rzęs Dominika Brzękowska
ul. Krucza 23/31
Warszawa
tel. 503 033 715

Marzena Wetmańska
ul.Modzelewskiego 35 lok. U4
Warszawa
tel. 793 728 758

Europejska Szkoła Stylizacji SELECT
Al. Krakowska 220
02-219 Warszawa
Patrycja Zielińska – 22 846 21 00

Skontaktuj się z naszymi instruktorami i umów na szkolenie:

Patrycja Zielińska
Dominka Brzękowska
Marzena Wetmańska

Patrycja Zielińska

marzena
Patrycja Zielińska
tel. 22 846 21 00

Absolwentka Warszawskiej Szkoły Kosmetycznej tytuł Technik Usług Kosmetycznych. Pasjonatka stylizacji rzęs oraz certyfikowana stylistka brwi. Od 2008r trenerka przedłużania rzęs i stylizacji brwi w Europejskiej Szkole Stylizacji Select. Była pierwszą instruktorką marki Lash Perfect of England w Warszawie . Od 2010r. certyfikowana instruktorka marki Secret Lashes z ukończonym pakietem kompleksowych szkoleń instruktorskich. Swoje doświadczenie opiera przede wszystkim na podnoszeniu kwalifikacji uczestnicząc w krajowych i międzynarodowych szkoleniach branżowych. Laureatka konkursów i mistrzostw.

Jest w czołówce zdecydowanie najbardziej doświadczonych instruktorów w kraju. Swoją wiedzę w teorii i praktyce przekazuje na szkoleniach podstawowych i zaawansowanych z przedłużania rzęs i rekonstrukcji brwi. Posiada również doświadczenie w nitkowaniu brwi oraz microbladingu.

Jej przyjazne usposobienie, otwartość i cierpliwość są istotnym uzupełnieniem profesjonalnych szkoleń i treningów. Jako instruktor jest wymagająca wiedząc że tylko wysoka jakość przekazywanych treści zajęć i ich metodyka pozwolą na odnoszenie sukcesów przez osoby szkolone.

Dominka Brzękowska

dominika
Dominika Brzękowska
tel. 503 033 715

„Mówi się, że oczy są zwierciadłem duszy. Wyrażają emocje człowieka, każde spojrzenie ma jakieś znaczenie, ukryty sens, odczucie. Tak wiele się w nich kryje…

Swoją przygodę z rzęskami rozpoczęłam cztery lata temu. Pierwszą aplikację zrobiła mi serdeczna koleżanka. Noszę i kleję rzęski do dziś, dlaczego? Po prostu zakochałam się w nich…

Podobnie jak arcydzieło malarskie potęguję swoje piękno w efektownej ramie, tak samo nasze piękne oczy wymagają równie wspaniałej oprawy. Aplikacja rzęs szybko stała się moją pasją, zaczęłam od metody 1:1, potem rozpoczęłam aplikację metodami objętościowymi. Lubię pracować na rzęsach 0,7 oraz 0,03mm.

Każda kobieta bez względu na wiek nie powinna odmówić sobie tej przyjemności. Każda kobieta bez względu na wiek jest piękna. Aplikując rzęski cieszę się, że wywołuję uśmiech na ich twarzach. Kobiety odkrywają się na nowo, ich oczy nabierają magii, a same czują się bardziej atrakcyjne i pewne siebie. Moim motorem do działania jest ich zadowolenie i czerpię z tego ogromną satysfakcję.

Długie, wyraziste, podkręcone rzęsy to znak dla otoczenia i samej siebie: ,,Jestem atrakcyjną kobietą.”

Marzena Wetmańska

marzena
Marzena Wetmańska
tel. 793 728 758

„Stylistką rzęs zostałam w lutym 2011 roku. Poszukując ciągle nowości w październiku 2012 roku odbyłam szkolenie w firmie SECRET LASHES i do dziś jestem związana z tą marką. W 2015 roku zostałam instruktorem przedłużania rzęs Secret Lashes. Specjalizuje się w metodach objętościowych stylizacji rzęs. Wykonuję metody Volume Russian, 1:1, 2:1,3:1 oraz Blink&Express. Pracuje na rzęsach jedwabnych (z domieszką syntetyku) oraz naturalnych z włosia norki.
Jestem właścicielką salonu Vintage – Strefa Urody na warszawskim Mokotowie i dbam o każdy najmniejszy szczegół aby klientka była w 100% zadowolona. Efekty mojej pracy widoczne są od razu a szczęście w oczach klientki, zmiana jej wyglądu i wypowiedziane „wow!” są bezcenne! Chcę dzielić się moją wiedzą i doświadczeniem z innymi. Mam nadzieję że zarażę Was moją pasją.”