Natural Mink Lashes – rzęsy z włosia norki

Rzęsy Mink z norek

Naszym klientkom oferujemy rzęsy z norki syberyjskiej. Jest to produkt najwyższej jakości – rzęsy wykonane są z 100% naturalnego włosia z norki – dzięki czemu spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientek. Włosie norek to materiał bardzo unikatowy, a rzęsy z norki dobrze imitują rzęsy ludzkie. Dzięki specjalnie opracowanej metodzie aplikacji, dają niesamowite zagęszczenie i naturalny wygląd. Dobrze sprawdzają się u klientek, które cenią sobie naturalny wygląd. Zabieg przedłużania rzęs wykonany rzęsami z włosia norki jest zabiegiem luksusowym, świadczonym przez najlepsze salony kosmetyczne.

Czemu warto wybrać rzęsy z norki?

Przedłużanie rzęs naturalnymi produktami Natural Mink Lashes, to gwarancja niepowtarzalnego efektu. Delikatność rzęs sprawia, że efekt przedłużenia jest spektakularny ale zarazem naturalny. Doklejone rzęsy są na tyle lekkie, że niemal od razu po zabiegu, nosząca je osoba przyzwyczaja się do nich i nie czuje ich obecności (w przeciwieństwie do rzęs syntetycznych). Ponadto głęboki odcień czerni, który gwarantują rzęsy z norek, nadaje spojrzeniu jeszcze więcej wdzięku i atrakcyjności.

Rzęsy z norki, które oferujemy, to luksusowy produkt, najczęściej stosowany przy przedłużaniu rzęs metodą 2:1. Rzęsy z norek dobrze sprawdzają się także przy metodzie 3:1.

Aplikacja rzęs z norek jest zupełnie bezbolesna, nie wpływa na stan powiek i rzęs, a cała procedura przedłużania trwa około dwóch godzin. Ceny zabiegów przedłużania rzęsami mink i syntetycznymi są niemal identyczne, jednak naturalność i delikatność efektu w przypadku rzęs z norki jest nieporównywalna do żadnych innych rzęs.

Nasi styliści Secret Lashes, którzy odbyli wiele szkoleń z zakresu zagęszczania rzęs i posiadają wieloletnie doświadczenie w przedłużaniu rzęs mink, pomogą Państwu dobrać odpowiednią długość rzęsy oraz podzielą się cennymi wskazówkami dotyczącymi pielęgnacji rzęs z włosia norek.

Rzęsy Natural Mink Lashes w sklepie Secret Lashes

Rzęsy mink i akcesoria do ich aplikacji, znajdziecie Państwo w naszym sklepie internetowym. Klientom oferujemy dwa razy więcej rzęs w jednym opakowaniu. Dzięki temu, mniejsza liczba zakupionych opakowań umożliwi pełną aplikację. Rzęsy z norki syberyjskiej to wyjątkowa jakość i piękny, naturalny wygląd przedłużania, a zarazem oszczędność kosztów – ceny w naszym sklepie są bardzo atrakcyjne.

Grubość jednej rzęsy z norki to około 0,07 mm. W pudełeczku rzęs mink znajduje się 6 poziomych pasków rzęs o profilu „C” – po dwa z wybranej długości: 8-9, 9-11, 11-13, 13-15.

Wszystkie rzęsy do przedłużania, w naszym sklepie sprzedajemy w wygodnych pudełeczkach, które pozwalają na bezpieczne przechowywanie rzęs i jeszcze łatwiejszą aplikację.

Do każdego opakowania rzęs dołączamy 5 karnecików następnej wizyty. Można zapisywać w nich terminy kolejnych spotkań. Ponadto znajdują się na nich wskazówki jak postępować z rzęsami z włosia norki po aplikacji – ułatwi to pielęgnację i pozwoli klientkom na dłużej zachować piękny i naturalny wygląd rzęs.

Nasze rzęsy z włosia norki syberyjskiej opatrzone są hologramem autentyczności Secret Lashes. Kupując w sklepie Secret Lashes dokonujecie Państwo dobrego wyboru – to najlepsza jakość w atrakcyjnej cenie.

Szkolenia z przedłużania rzęs Mink Lashes

Ponadto w ofercie Secret Lashes znajdziecie Państwo również szkolenia z przedłużania rzęs metodą 2:1 i 3:1 z użyciem wyjątkowo delikatnych naturalnych rzęs z włosia norki syberyjskiej. Nasi profesjonalni instruktorzy nauczą Państwa w ramach szkolenia jak odpowiednio dobrać rzęsy, jak przygotować się do zabiegu, jak aplikować i pielęgnować rzęsy mink. To, co wyróżnia kursy Secret Lashes to niskie ceny, najlepsze produkty i najwyższa jakość świadczonych usług.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami szkoleń przedłużania rzęs metodami 2:1 i 3:1 przy użyciu rzęs z włosia norek.