Be hypnotizing with Secret Lashes

Najpopularniejsza wśród gwiazd, celebrytek i modelek marka Secret Lashes słynąca z nieinwazyjnej metody perfekcyjnego przedłużania rzęs, wprowadza na rynek nową linię produktów sygnowanych nazwiskiem swojej przepięknej ambasadorki – Joanny Krupy. Długie rzęsy dodają każdej kobiecie pewności siebie i seksapilu, a najnowszy produkt Secret Lashes charakteryzuje delikatność, wyjątkowa trwałość i pozwala na uzyskanie efektu naturalnych rzęs oraz olśniewającego spojrzenia.

Joanna-Krupa_SecretLashes_Marcin-Sowa_1

Joanna Krupa, ambasadorka Secret Lashes, uwielbiana Jurorka Top Model oraz wyjątkowa modelka, która ceni luksus i ekstrawagancję realizuje mnóstwo ciekawych projektów. Piękna Joanna na co dzień przekonuje, że każda kobieta powinna czuć się atrakcyjnie i seksownie w swojej skórze. Uważa, że każda z nas zasługuje na to, aby wyglądać i czuć się zniewalająco, podkreślać swoje naturalne piękno i uwydatniać każdy atut! Dzięki Secret Lashes jest to niezwykle proste i efektowne, a idealne spojrzenie jest bronią każdej kobiety, która pragnie zwracać uwagę wszystkich wokół.
Joanna-Krupa_SecretLashes_Marcin-Sowa_2
Kampania reklamowa Be hypnotizing with Secret Lashes, oprawiona gorącymi zdjęciami autorstwa Marcina Sowy powstała pośród kalifornijskiego słońca w Mieście Aniołów w asyście czołowych fotografów i projektantów. Przepiękna Kalifornia była idealnym dopełnieniem dla takiej gwiazdy jak Joanna Krupa, lokalni paparazzi nie odpuszczali modelki na krok. Wyjątkowa kreacja przygotowana przez Magdalenę Mól specjalnie pod tę kampanię  powstała z kilku tysięcy łusek o pięciu różnych rozmiarach, które trzeba było ręcznie zamontować, efekt jest olśniewający. Tkaniny wykorzystane przy projektach sukni to te z których swoje kreacje tworzą najlepsze domy, takie jak Dsqcared2, Valentino czy Dior.